پایان پنچمین دوره مسابقات شطرنج جام شهید رجایی قزوین

مجموعه: اخبار

فهرست مطلب

 http://www.qazvin-chess.com/images/Other/Rajaei.5-1394/5.jpg

پنجمین دوره مسابقات شطرنج جام شهید رجایی با شرکت 103 بازیکن از 16 استان در دو جدول آزاد و زیر 14 سال با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

در جدول آزاد این مسابقات 58 بازیکن (49 ریتینگدار) در 9 دور به روش سوییسی با هم به رقابت پرداختند که در پایان استاد بین الملل شاهین مهندسی از استان تهران به مقام قهرمانی رسید و پس از ایشان وحید خالصی از استان زنجان، بردیا گله داری از استان هرمزگان، عامر امینی از استان مازندران، آرمان پورقنبرزاد از استان تهران و علی راستبد از استان گیلان به ترتیب به مقام های دوم تا ششم دست یافتند.

در جدول زیر 14 سال 45 شطرنجباز (24 ریتینگدار) در 9 دور به روش سوییسی به رقابت پرداختند که در پایان بردیا دانشور ،ملی پوش نوجوانان کشور به مقام قهرمانی دست یافت و آریا یوسفی از استان آذربایجان غربی، سبحان ساعدی، حسین اکبری و رضا مهدوی هر سه از استان قزوین به ترتیب به مقام های دوم تا پنجم دست یافتاد. پرنیان قمی از استان گیلان با ایستادن در جایگاه ششم، جایزه بهترین عملکرد بانوان حاضر را در این مسابقه به خود اختصاص داد. امیر رضا رضوی از استان خراسان رضوی مقام بهترین بازیکن بدون ریتینگ را کسب نمود.

سایت نتایج جدول آزاد       سایت نتایج جدول زیر 14 سال