هركه از كردار خود خوشش آيد، خردش آسيب بيند.     امام علی (ع)

آمار بازدید

امروز 27

دیروز 20

سی روز گذشته 47

بازدید کل 119155

سومین دوره مسابقات استاندارد شطرنج " جام میرعماد " - 20 لغایت 23 آذرماه 97

مجموعه: اخبار

 

سومین دوره مسابقات استاندارد جام " میر عماد " روز سه شنبه مورخه 97/09/20 ( ساعت 15 ) با شرکت 55 بازیکن از 8 استان کشور ( قزوین : 32 بازیکن ، گیلان : 12 بازیکن ، تهران : 3 بازیکن ، البرز : 3 بازیکن ، کردستان : 2 بازیکن ، همدان : 1 بازیکن ، آذربایجان غربی : 1بازیکن و خراسان رضوی نیز با 1 بازیکن )  در خانه شطرنج قزوین آغاز شد و پس از 9 دور رقابت فشرده بین بازیکنان ، روز جمعه مورخه 97/09/23 با معرفی نفرات برتر به پایان رسید . 


برسا تسلیمی ( 1994 ) از استان گیلان با کسب 7.5 امتیاز و پوئن شکنی بهتر مقام قهرمانی مسابقات را بدست آورد . پس از وی نیز محمدرضا عابدی ( 2037 ) از استان قزوین و استاد بین المللی شاهین مهندسی ( 2089 ) از استان تهران به ترتیب عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند . این رویداد به سرپرستی جناب آقای مهندس " حسن نوری " و سرداوری سرکار خانم  " خاطره عزیزی " برگزار گردید .


" اسامی نفرات برتر سومین دوره مسابقات جام میرعماد "

 

1 - نفر اول : برسا تسلیمی ( 1994 ) از استان گیلان

2 - نفر دوم : محمدرضا عابدی ( 2037 ) از استان قزوین 

3 - نفر سوم : استاد بین المللی شاهین مهندسی ( 2089 ) از استان تهران

4 - نفر چهارم : پوریا عابدی ( 2006 ) از استان تهران

5 - نفر پنجم : آبتین عطاخان ( 2197 ) از استان قزوین

6 - نفر ششم : حسن مهدوی ( 2183 ) از استان قزوین

نفر اول بازیکنان با ریتینگ کمتر از 2000 : داود اصغروند ( 1953 ) از استان تهران

نفر اول بازیکنان با ریتینگ کمتر از 1900 : حمیدرضا رضایی ( 1829 ) از استان تهران

نفر اول بازیکنان با ریتینگ کمتر از 1800 : نیما عزیزخانی ( 1778 ) از استان قزوین

نفر اول بازیکنان با ریتینگ کمتر از 1700 : خشایار زربینی ( 1546 ) از استان گیلان

نفر اول بازیکنان با ریتینگ کمتر از 1600 : ایمان هوشمندی ( 1504 ) از استان گیلان

نفر برتر پیشکسوتان ( بالاتر از 50 سال ) : فرشاد فرخ ( 1830 ) از استان البرز 

نفر برتر بانوان : مهدیس مهدوی ( 1827 ) از استان قزوین

نفر برتر رده سنی کمتر از 14 سال : رضا مهدوی ( 2057 ) از استان قزوین

نفر برتر رده سنی کمتر از 12 سال : امیرحسام جلالوند ( 1614 ) از استان همدان

نفر برتر رده سنی کمتر از 10 سال : رادین یادگار ( 1647 ) از استان قزوین


مشاهده سایت رسمی نتایج مسابقات